• unical

اخبار و مقالات

بازدید جمعی از مهندسین استان اصفهان

برگزاری جلسه فنی و بازدید از کارخانه شفیع سازه شرق

این سفر درمدت زمان سه روز در شهر مشهد به منظور گسترش دپارتمان فروش و دیدار با نمایندگان محترم شهر اصفهان ومهندسین حاذق از خط تولید این شرکت و معرفی محصولات , مدیریت و کارشناسان فنی برگزار گردید . طی این دیدار با مهمان های گرامی از نظرات و پپیشنهادات هم بهره مند شدیم .

...

بازدید گروهی همکاران صنف تاسیسات استان یزد

خبر ویژه برگزاری جلسه فنی و بازدید از کارخانه شفیع سازه شرق

این سفر سه روزه به منظور گسترش دپارتمان فروش و دیدار جمعی از نمایندگان و همکاران صنف تاسیسات از خط تولید این شرکت و معرفی محصولات شرکت , مدیریت و کارشناسان فنی و فروش فراهم گردید . طی این دیدار با مهمان ها از نظرات و پیشنهادات هم بهره مند شدیم .

...

جشنواره فروش پکیچ های زمینی تری اس و پکیج های دیواری یونیکال ایتالیا

خبر ویژه فروش ویژه جشنواره

جشنواره ویژه فروش پکیچ های زمینی تری اس و پکیج های دیواری یونیکال ایتالیا از تاریخ 20 خرداد ماه الی 31 خرداد ماه

...

تعرفه نصب و راه اندازی پکیج های دیواری یونیکال و پکیج های زمینی تری اس 1402

خبر ویژه افزایش نرخنامه کارت های گارانتی 1402

با توجه به همراهی شما همکاران گرامی و به پاس قدردانی از زحمات شما نرخنامه های کارت های گارانتی محصولات تری اس و یونیکال ایتالیا در سال 1402 افزایش یافت .

...

دوره های آموزشی خدمات پس از فروش پکیچ و دیگ های چگالشی مولتی برنر

با اعطای مدرک فنی و حرفه ای

دوره آموزشی خدمات پس از فروش آذر ماه 1401 شرکت شفیع سازه شرق در محل شرکت , زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای خراسان رضوی برگزار گردید . در این دوره راه اندازی , نصب و تعمیر و نگهداری دستگاههای چگالشی به صورت کامل آموزش داده شده و در انتها پس از گذراندن آزمون نهایی به سرویس کارها مدرک فنی و حرفه ای اعطا گردید . همچنین قابل ذکر می باشد این دوره ها در ارسرع وقت قابل تمدید خواهد بود .

...

نصب رایگان پکیج های زمینی 3S و دیگ های دیواری چگالشی Unical ایتالیا از ابتدای تابستان 1400

در راستای تکریم مشتریان عزیزمان و همزمان با ولادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) ، از ابتدای تابستان 1400 نصب و راه اندازی کلیه پکیج های زمینی 3S و دیگ های دیواری چگالشی  Unical ایتالیا به صورت رایگان انجام خواهد شد.

...

برگزاری تور تفریحی سفر به مشهد ویژه نمایندگان و تکنسین های خدمات پس از فروش شرکت شفیع سازه شرق

این سفر تفریحی به منظور گسترش دپارتمان خدمات پس از فروش و دیدار با جمعی از نمایندگان و تکنسین های ممتاز شرکت فراهم گردید. اقدام برجسته در این سفر ارائه و معرفی نرم افزار جدید و پیشرفته خدمات پس از فروش و آموزش استفاده از آن بود. در این سفر سه روزه ...

...

قابلیت منحصر به فرد نسل جدید دستگاه های چگالشی مولتی برنر

با توجه به افزایش نرخ هزینه مساحت بنا و همچنین وسعت ادوات تاسیساتی و جای گیری عمده آن که باعث می شود مساحت کثیری با هزینه کلان مشغول تاسیسات شود لذا هر آنچه که بتوانیم از کار گیری فضای اصلی ساختمان به جهت قرارگیری  تاسیسات گرمایشی و سرمایشی جلوگیری کرد ...

...