سرویسکاران مجاز شرکت شفیع سازه شرق

با سلام و خدا قوت

احتراما شایسته است بدینوسیله از زحمات شما در عرصه همکاری با این مجموعه تولیدی و صنعتی و تلاش جهت ارائه بهترین خدمات، قدردانی نموده و نوید دهنده خبرهای خوش در ادامه این همکاری باشیم.

به همین سبب و به دلیل همکاری های همه جانبه با این مجموعه در راستای جذب رضایتمندی حداکثری مشتریان عزیز در جای جای ایران بزرگ که نشان از همت و درایت والای شما گرامیان دارد ، این شرکت از تاریخ 1 دی لغایت 30 بهمن 1398 ، طرح ویژه تشویق سرویسکاران محترم را با نام طرح همگام با سرویسکاران اعلام می دارد که جزئیات آن بشرح ذیل بحضور تقدیم می گردد.

1- در طرح همگام با سرویسکاران به ازای ارسال هر کارت گارانتی مربوط به دستگاه های دیواری مدل IDEA ، مبلغ 1.000.000 ریال به عنوان جایزه، علاوه بر مبالغ پرداختی بابت نصب و راه اندازی طبق قرارداد (1.000.000ریال) به سرویسکار تعلق خواهد گرفت.

2-سرویسکارانی مشمول این طرح می شوند که دارای قرارداد رسمی با این مجموعه باشند.

3-کارتهای مورد قبول در این طرح می بایست حتما دارای مهرسرویسکار مجاز و مهر تایید نماینده مجازخدمات باشد و طبق گزارش واحد رضایت مشتری این مجموعه، رضایت مصرف کننده از کلیه مراحل نصب و راه اندازی جلب شده باشد.همچنین نصب و راه اندازی دستگاه از تاریخ 98/10/01 لغایت 98/11/30 انجام گرفته باشد و ارسال کارت ها به شرکت نیز حتما در تاریخ مذکور باشد.

4-زمان پرداخت جوایز از تاریخ 20 اسفند ماه خواهد بود و اولویت پرداخت با کارتهایی خواهد بود که سریعتر ارسال شده باشند.

با توجه به محدودیت زمان و غیر قابل تمدید بودن این طرح در ارسال هر چه سریعتر کارت ها در تاریخ مشخص شده اقدام نمائید. بدیهی است کارت هایی که بعد از تاریخ 98/12/01به شرکت ارسال شوند شامل این طرح نخواهند شد.

پیشاپیش از بذل توجه شما عزیزان کمال سپاس را داریم.

                                                                                                                                               با تشکر

                                                                                                                                      خدمات پس از فروش