امروزه پیشرفت تکنولوژی و تاثیر آن بر صنعت موجب شده تقاضا مخاطبین در دامنه وسیع تری ارائه گردد که تقریبا همه این موارد به سهولت در کاربری  منتج خواهد شد.

در همین راستا صنعت تاسیسات نیز متاثر بوده و مجموعه های تولید کننده همواره علاوه بر ارتقا سطح رضایت مشتری به دنبال رسیدن به هدف اصلی خود یعنی رفع همه جانبه نیاز های مخاطبین در حوزه های تخصصی خود هستند.

مدیریت از راه دور تقریبا می توان گفت عمده درخواست های مشتریان را شامل می شود زیرا قبل از رسیدن به مقصد تمایل دارند شرایط زیست را به نحو ایده آل مهیا کرده و از دغدغه های خود بکاهند.

شرکت شفیع سازه شرق نیز با توجه به وسعت تولید و فراگیری در عرضه  و در راستای قدم گذاشتن در تحقق شعار همیشگی اش " بهترین کیفیت ، شایسته شماست " به جهت رفع نیاز ها و دغدغه های مشتریان خود همگام با تکنولوژی های روز دنیا و پیشگام در ایران عزیز قدم در این عرصه گذاشته و رویای مدرن مردم عزیزمان را محقق نموده تا بتوانند گرمای محیط زندگی را در نبود خودشان کنترل کنند.

این تکنولوژی در پکیج های هوشمند و کم مصرف تری اس که توانمندی کنترل دمای گرمایش و دمای آب مصرفی بر اساس سنسور های داخلی و خارجی را دارد این مهم را نیز فراهم میکند که در دورترین نقطه قابل دسترس به شبکه جهانی اینترنت هم چون ویلاهای واقع در مناطق ییلاقی بتوانیم تمامی درخواست های خود را از پکیج ارائه کرده تا قبل از رسیدن به مقصد گرمایشی دلچسب برای خود مهیا کنیم.